Trečiadienio vakarą Klaipėdos FM merginų komanda Moterų II lygos rungtynes žaidė su Marijampolės FK Sūduva. Klaipėdietės iki šios dvikovos buvo pasiekusios dvejas pergales, o varžovės per trejas rungtynes surinkusios tiek pat taškų. Tad aikštėje vyko lygiavertė kova ir ilgą laiką komandoms nepavyko įveikti vienai kitos gynybos grandies.
Rungtynių rezultatas pakito tik įpusėjus antrajam kėliniui, kai varžovės pasiuntė tolimą ir klaipėdiečių vartininkei neatremiamą smūgį (0-1). O rungtynėms baigiantis marijampolietės savo persvarą padvigubino ir įtvirtino pergalę, priversdamos šeimininkes patiri pirmąją nesėkmę sezone.













