Elitinėje Merginų lygoje iškovoti taškai dvikovoje su Gargždų „Banga”



Po netrumpos pertraukos į kovas sugrįžo Klaipėdos FM merginų U17 komanda ir Elitinėje merginų lygoje jų varžovės sekmadienį buvo Gargždų „Bangos“ merginos.
Atkakliai vykusioje pajūrio derbio dvikovoje įvarčių pirmoje rungtynių pusėje nebuvo įmušta, o po antrojo kėlinio viduryje pirmosios pasižymėjo gargždiškės (0-1). Bet likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos Patricija Arulytė išlygino rezultatą (1-1).
Lygus rezultatas (1-1) išliko iki finalinio rungtynių teisėjo švilpuko, o po to sekusioje baudinių serijoje tikslesnės buvo klaipėdietės – 3-2.


Partneriai

klaipeda.lt
Lietuvos futbolo federacija
KN energies
Viskas futbolui
Romedita
Lietuvos vaiku ir jauniu ugdymo futbolo asociacija
Klaipėdos Apskrities ir Miesto Futbolo Federacija
Lietuvos Verslo Kolegija
Osanas
Klaipedos karalienes Luizes jaunimo centras