Investuojame į ateities čempionus – pradedame nuo trenerių. Klaipėdos futbolo mokykla, siekdama nuolatinio futbolo kokybės augimo, kartu su partneriais – Klaipėdos universitetu ir „European Football Consultancy“ – kviečia bendruomenę į išskirtinį profesinio tobulėjimo seminarą. Mūsų tikslas – suteikti Lietuvos treneriams prieigą prie metodikos, kuri šiandien naudojama stipriausiose Europos lygose.
Kodėl ši patirtis svarbi mūsų regionui? Šiuolaikinis futbolas reikalauja ne tik fizinio pasirengimo, bet ir gilaus taktinio supratimo bei strateginio valdymo. Seminaras suburia elitinio lygio specialistus, dirbusius su didžiausiomis futbolo žvaigždėmis, kad jie pasidalintų „know-how“ tiesiai čia, Klaipėdoje.
Seminaro programa ir lektoriai:
- James Gow (Aalborg BK, Liverpool FC akademija): „Strateginis požiūris į elitinių žaidėjų ugdymą“. Lektorius analizuos talentų identifikavimo sistemas ir modernias ugdymo programas, kurios padeda jauniems talentams pereiti į profesionalų futbolą.
- Tom Culshaw (Aston Villa, Rangers, Liverpool FC): „Žaidimo principai turint kamuolį (In-Possession)“. Buvęs Steveno Gerrardo asistentas pasidalins taktinėmis įžvalgomis auditorijoje, o vėliau mūsų mokyklos aikštėje praves parodomąją treniruotę.
Dalyvavimo nauda:
- Praktinis pritaikomumas: Teorinės žinios bus pagrįstos realiais pavyzdžiais iš „Premier“ lygos klubų darbo principų.
- Demonstracinė treniruotė: Galimybė stebėti elitinio trenerio darbą aikštėje su žaidėjais gyvai.
- Kvalifikacijos kėlimas: Visi dalyviai gaus tarptautinius sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą seminare.
- Bendruomeniškumas: Proga diskutuoti ir dalintis patirtimi su kolegomis bei svečiais iš užsienio.
Registracija ir detalės: Kviečiame visus futbolo ir kitų sporto šakų specialistus pasinaudoti šia proga tobulėti.
- Data: 2026 m. balandžio 22 d.
- Vieta: Klaipėdos universitetas (teorija) ir Klaipėdos futbolo mokykla (praktika).
- Kaina: 35 € (registruojantis per Eventbrite arba el. paštu).












