Klaipėdietės triumfavo Lietuvos mergaičių salės futbolo čempionate



Vienuolika komandų šią žiemą praleido žaisdamos Lietuvos mergaičių salės futbolo čempionato U13 divizione. Šį savaitgalį 2026 metų čempionatą vainikavo paskutinės rungtynės Šiauliuose, Pasvalyje ir Garliavoje.

Dėl 1–4 vietų šį šeštadienį Šiauliuose Klaipėdos FM mergaitės pusfinalyje rungtyniavo su  Ukmergės SC komanda ir jas įtikinamai įveikė 8-1.

Finale klaipėdietės rungtyniavo su Šiaulių FA komanda, kuri kitas pusfinalio poros rungtynes 6-3 laimėjo prieš Gargždų Bangą. Linos Jonušės auklėtinės ir finale nesulaukė didelio pasipriešinimo bei laimėjo finalą rezultatu 7-1.

Geriausia čempionato puolėja – Justė Barkauskaitė, daugiausiai įvarčių čempionate įmušė – Milana Lopuchova, o geriausia Klaipėdos FM komandos žaidėja – Margarita Butaitė.

Dar kartą sveikiname komandą ir trenerę su nugalėtojų titulu!


Partneriai

klaipeda.lt
Lietuvos futbolo federacija
KN energies
Viskas futbolui
Romedita
Lietuvos vaiku ir jauniu ugdymo futbolo asociacija
Klaipėdos Apskrities ir Miesto Futbolo Federacija
Lietuvos Verslo Kolegija
Osanas
Klaipedos karalienes Luizes jaunimo centras