Klaipėdietės įveikė šiaulietes ir kaunietes



Šeštadienį Klaipėdos FM stadione vyko Merginų Elitinės lygos U15 diviziono rungtynės, kuriose klaipėdietės rungtyniavo su Šiaulių FK “Gintra” komanda. Prieš rungtynes turnyrinėje lentelėje skyrė vos vienas taškas, bet jau rungtynių pradžia parodė, kad komandų pajėgumo skirtumas gan didelis. Jau pirmomis minutėmis įgijusi persvarą, Klaipėdos FM komanda laimėjo rungtynes rezultatu 5-0 (3-0) ir ši pergalė leido įsitvirtinti trečioje vietoje.
Sekmadienį U17 komanda vyko į Kauną ir rungtyniavo su Kauno Žalgirio futbolo akademijos komanda. Išvykoje klaipėdietės pasiekė pergalę 3-1 (2-1) ir tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone leidusi priartėti prie turnyrinės lentelės vidurio.


Partneriai

klaipeda.lt
Lietuvos futbolo federacija
KN energies
Viskas futbolui
Romedita
Lietuvos vaiku ir jauniu ugdymo futbolo asociacija
Klaipėdos Apskrities ir Miesto Futbolo Federacija
Lietuvos Verslo Kolegija
Osanas
Klaipedos karalienes Luizes jaunimo centras