Gausiame Wroclaw Winter Cup turnyre klaipėdiečiai iškovojo trečiąją vietą



Įspūdingas savaitgalis Lenkijoje susiklostė Klaipėdos FM 2016 metų gimimo komandai, kuri gausiai palaikoma tėvelių kartu su treneriu Mariu Papšiu dalyvavo Wroclaw Winter Cup.

Turnyre dalyvavo 56 komandos iš Lenkijos🇵🇱, Lietuvos🇱🇹, Čekijos🇨🇿, Vokietijos🇩🇪 Slovakijos🇸🇰 ir Ukrainos 🇺🇦.

Per dvi dienas komandą sužaidė 14 rungtyniu, per kurias pasiekė 12 pergalių ir patyrė 2 pralaimėjimus.

Paskutinėse rungtynėse dėl 3 vietos komandą susitiko su Zaglebie Lubin🇵🇱 ir po baudinių serijos iškovojo garbingą 3 vietą!!! 👏⚽️🥉🏆

Geriausias komandos žaidėjas išrinktas vartininkas Rokas Balčiūnas.


Partneriai

klaipeda.lt
Lietuvos futbolo federacija
KN energies
Viskas futbolui
Romedita
Lietuvos vaiku ir jauniu ugdymo futbolo asociacija
Klaipėdos Apskrities ir Miesto Futbolo Federacija
Lietuvos Verslo Kolegija
Osanas
Klaipedos karalienes Luizes jaunimo centras